+ 420 602 338 571


Nabízíme

Prohlédněte si, jaké služby poskytujeme a s čím máme zkušenosti

Zavlažování zahrad

Zavlažování parků a hřišť

Závlahy firemních areálů a tramvajových tratí (další plochy)

Servis automatického systému Rain Bird a jeho zazimování

Zavlažování zahrad

Krásně zelený a hustý trávník kolem vašeho domu nebo zahrady sám od sebe nevyroste. Musíte se o jeho krásu postarat. A naše automatické zavlažovací systémy vám s tímto pomohou.

Zavlažování zahrad má více způsobů. Oblíbené a moderní zavlažování je podpovrchové. Absolutně nijak neovlivňuje vizuální podobu a vizuální dojem zahrady. Všechny prvky zavlažovacího systému jsou uloženy pod povrchem a voda se tak dostává přímo ke kořenům trávy a rostlin.

Při povrchovém zavlažování se díky technickým prvkům a zařízení zavlažovacího systému voda rozstřikuje nad zemí, voda dopadá na trávu a na půdu. Oba systémy zavlažování mají své výhody a nevýhody. Záleží jen na vás, který způsob zavlažování si vyberete.

Zavlažování parků 

Parky a veřejná zeleň, ať už je to ve velkém či menším městě nebo na vesnici jsou oblíbeným místem pro procházky, hry s dětmi nebo venčení domácích mazlíčků.

V dnešní moderní době jsou úžasným trendem a péčí pro travnaté plochy naše zavlažovací systémy. Jsou automatické, nepotřebují ruční ovládání a každý den ve stejnou dobu se samy zapnou. Dodají trávě potřebnou vodu a závlahu. Při dešti, nepříznivém počasí se čidlo samo vypne.

Zavlažovací postřikovače jsou účinné a mají každý svou paměť. Jsou schované v trávě a tak nemůže dojít k poškození. Není jednoduché je najít a tak jsou schovány i před vandaly nebo zvířaty. Postřikovače se vysouvají jen při zavlažování. Jsou vyrobeny z nerezové oceli a tak mají dlouhou životnost. Při ranní a noční závlaze trávníku je hodnota vypařování vody nižší a tak dochází i k úspoře vody. Naše automatické zavlažovací systémy jsou nejlepší péčí pro trávu v parcích.

Zavlažování hřišť

Krásně zelený, hustý trávník je skvělou vizitkou všech sportovních hřišť. Ať už fotbalových, golfových a mnohých jiných.

Tráva a jiné povrchy, např. antukové jsou při sportech hodně namáhány a potřebují zvláštní péči a závlahu. Tu jim může poskytnout jen náš kvalitní a moderní, automatický zavlažovací systém.

Každý zavlažovací postřikovač, který tvoří zavlažovací systém, obsahuje trysku, která se dá libovolně nasměrovat a regulovat. Můžete nasměrovat její délku i úhel postřiku. Zavlažovací systém na hřištích je propojen potrubím a spojkami, 50cm pod povrchem. A tak nevyčnívají a jsou schované před jakýmkoliv poškozením. Zavlažovací postřikovače jsou navrženy tak, aby vždy byla zavlažena celá plocha hřiště. A tak nemůže dojít k závlaze jen jednoho místa a celá travnatá plocha má dost vody. Neváhejte a nechte si naší firmou dodat automatický zavlažovací systém.

Závlahy firemních areálů a tramvajových tratí (další plochy)

Na vyžádání vám připravíme nabídku na speciální projekty jako jsou závlahy pro tramvajové tratě a různé firemní areály. Máme již s těmito projekty dlouholeté zkušenosti. Na fotkách níže se můžete přesvědčit o tom, že děláme na různých projektech.
jioijio

Zaujala vás naše nabídka? 

Zavolejte nám a my vám velmi rádi dle vašich požadavků zašleme cenovou nabídku